Paz. Tem 21st, 2024

2 gündür kayıp olan Zafer Partisi Dalaman İlçe Başkanı Ramazan Şahin’in Muğla’da aracının yanında cansız bedeni bulunmuş, olayla ilgili inceleme başlatılmıştı. Şahin’in kaybolduğu gün birlikte olduğu tespit edilen kadın gözaltına alındı. İfadesinde, aralarında tartışma yaşandığını ve tartışmanın şiddetlenmesi ile kendisini kurtarmak için Şahin’in başına taşla vurduğunu söyleyen kadın, yanından ayrıldığı esnada şahsın hayatta olduğunu öne sürdü.

Muğla‘nın Dalaman ilçesinde iki gündür kayıp olan Zafer Partisi Dalaman İlçe Başkanı Ramazan Şahin, aracının yanında ölü olarak bulunurken olayla ilgili bir kişinin tutuklandığı öğrenildi. İddiaya göre olay anında bölgede bulunan kadının verdiği ilk ifadesinde yaşanan tartışmanın ardından Şahin’in başına taşla vurduğunu söylediği ortaya çıktı.

 

ARACININ YANINDA CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Zafer Partisi Dalaman İlçe Başkanı Ramazan Şahin‘den iki gündür haber alınamaması nedeniyle, hakkında arama çalışması başlatıldı. Ramazan Şahin‘in (59) cep telefonundan son olarak Ortaca-Fethiye Karayolu Kocabel mevkiinde sinyal alındığı tespit edilince, ekipler olay yerine gitti ve Şahin’in aracının yanında cansız bedenini buldu. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Ramazan Şahin‘in cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Zafer Partisi İlçe Başkanı'nın ölümüyle ilgili 1 tutuklama! Yanındaki kadın, başına taşla vurmuş

Ramazan Şahin

ŞAHİN’İN BAŞINA TAŞLA VURMUŞ

Olayla ilgili yapılan tahkikatta Şahin’in kaybolduğu gün bir kadınla birlikte olduğu tespit edildi. Gözaltına alınan kadının ifadesinde, olay günü Ramazan Şahin ile aralarında tartışma yaşandığını ve tartışmanın şiddetlenmesi ile kendisini kurtarmak için Şahin’in başına taşla vurduğunu, ardında da olay yerinden ayrıldığını, ayrıldığı esnada Ramazan Şahin’in hayatta ve iyi durumda olduğunu söylediği belirtildi. İfadesinin ardından kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek rapor doğrultusunda soruşturmanın devam edeceği öğrenildi.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir