Paz. Tem 14th, 2024

İstanbul’da husumetli iki grup kafede birbirine girdi. Ellerinde keser ve sopa bulunan şahıslar, 2 kişiyi öldüresiye darbetti. O anlar kameralara da yansıdı.

İstanbul Arnavutköy’de bir kafeye gelen kalabalık grup ellerindeki keserler ve sopalarla 2 kişiyi feci şekilde darbetti. Kavga anları iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

ARALARINDA HUSUMET VARMIŞ

Arnavutköy Nene Hatun Mahallesi’ndeki bir kafede geçtiğimiz hafta sonu iddiaya göre akraba 2 grup arasında kavga çıktı. Çevredeki esnaf araya girerek kavgayı ayırmaya çalıştı. Kavga eden taraflardan biri araya giren esnafa sinirlenerek olay yerinden ayrıldı. Kavgayı ayırmaya çalışan aynı mahalledeki esnaf ile kavga eden akrabalar arasında sonraki günlerde husumet meydana geldi.

Kafede kanlı kavga! Keser ve sopalarla 2 kişiyi öldüresiye dövdüler

2 KİŞİ YARALANDI

Kavga eden akrabalardan oluşan kalabalık bir grup hafta sonu kafeye gelerek ellerindeki keser ve sopalarla 2 kişiyi öldüresiye dövdü. Başına aldığı darbelerle yaralanan 2 kişi hastaneye kaldırıldı. Tarafların birbirinden şikayetçi olduğu kavgaya anları güvenlik kamerasına da yansıdı.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir