Paz. Nis 21st, 2024

Amerika Birleşik Devletleri’nin Güneydoğu bölgesinde bulunan Alabama’nın Belediye Başkanı Copeland, kadın kıyafetleriyle çekilmiş fotoğraflarının yayınlanması ve hakkında çıkan trans iddiaları sonrası intihar etti.

Alabama Belediye Başkanı F.L. Bubba Copeland, trans olduğu ortaya çıktıktan sonra intihar etti. Başkan hayatına son vermeden önce bir arkadaşına trans olduğu ortaya çıktıktan sonra birçok saldırı ve hakarete maruz kaldığını, bu nedenle zor günler geçirdiğini söylemiş.

KADIN KIYAFETLİ FOTOĞRAFLARI YAYINLANDI

Copeland, evinde çekilmiş elbiseli fotoğraflarının yayınlaması sonrası bu şekilde giyinmekten hoşlandığını açıklamıştı. Bu sözler sonrası başkanın trans olduğu hakkındaki iddialar ayyuka çıktı.

Kadın elbisesi ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan belediye başkanı intihar etti

İLİŞKİ VİDEOLARININ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Başkanın bazı sitelerde çekilmiş cinsel ilişki videolarının olduğunun da iddia edilmesinin ardından, polis ifadesini almak için Copeland’a ulaşmaya çalıştı fakat bulamadı.

Kadın kıyafetleriyle çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan belediye başkanı intihar etti

ARABASINDA KAFASINA SIKMIŞ

Polis, cep telefonu ile takip ettiği başkanı arabasında kafasına sıkılmış bir şekilde ölü buldu. Yapılan incelemede başkanın hakkındaki iddialar ve maruz kaldığı hakaret ve zorbalığa karşı daha fazla dayanamadığı için intihar ettiği belirlendi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Kadın elbisesi ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan belediye başkanı intihar etti
Kadın elbisesi ile çekilmiş fotoğrafları ortaya çıkan belediye başkanı intihar etti

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir