Cts. Haz 15th, 2024

Beyoğlu’nda eşini ve 3 çocuğunu öldürüp intihar girişiminde bulunan şahsın yatak odasında uyuşturucu madde bulundu. Olay öncesi madde kullandığı ve cinnet getirdiği düşünülen şahsın ve eşinin aileleri arasında husumet olduğu bilgisi ortaya çıktı. Aile bireylerden geriye ise mutlu anlarına ait görüntüler kaldı.

Beyoğlu‘nda önce eşini ardından da 3 küçük çocuğunu silahla başlarından vurarak öldüren şahsın yatak odasında uyuşturucu madde bulundu. Olay öncesi madde kullandığı ve cinnet getirdiği düşünülen şahıs ardından katliam sonrası başına ateş açarak ağır yaralandı. Ayrıca şahsın ve eşinin aileleri arasında bir süredir husumet olduğu bilgisine ulaşıldı. Aile bireylerden geriye ise mutlu anlarına ait görüntüler kaldı.

Beyoğlu'nda Cinnet Geçiren Şahsın Yatak Odasında Kokain Bulundu

AĞIR YARALI OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI

Beyoğlu Hacıahmet Mahallesi’nde dün saat 18.30 sıralarında meydana gelen olayda, bir evde silah sesleri gelmesi üzerine olay polise ihbarda bulunulmuştu. İhbar üzerine polis ekipleri hızla olay yerine gitmiş, daireye çıktıklarında ise tüyler ürperten manzarayla karşılaşmıştı. Kanlar içinde yerde yatan 3’ü çocuk toplam 5 kişiyi gören polis ekipleri, ağır yaralı olan 33 yaşındaki Özgür Nayman’ı ambulansla Taksim’deki özel bir hastaneye kaldırarak tedavi altına alınmasını sağlamıştı.

Beyoğlu'nda Cinnet Geçiren Şahsın Yatak Odasında Kokain Bulundu

EŞİ VE 3 ÇOCUĞUNU ÖLDÜRÜP İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNDU

Yaşanan olaydan kısa süre sonra dehşetin detayları ortaya çıkmıştı. Emniyette 4 adet “ateşli silahlar kanununa muhalefet”, “uyuşturucu madde ticareti”, “uyuşturucu madde kullanmak” ve “kişiyi hürriyetinden yoksun kılma” suçlarından toplamda 7 adet kaydı olan Özgür Nayman, önce eşi Sevilay Nayman’ı (40), sonra da çocukları olan 9 yaşındaki Özgür Buğra’yı, 7 yaşındaki Hezdar Alaz’ı ve 4 yaşındaki Çınar Ali’yi öldürmüştü. Ardından başına sıkarak intihar girişiminde bulunmuştu. Şahsın ayrıca olay öncesi sosyal medya hesabında intihar notu paylaştığı ortaya çıkmıştı.

Beyoğlu'nda Cinnet Geçiren Şahsın Yatak Odasında Kokain Bulundu

YATAK ODASINDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Olayla ilgili çok yönlü soruşturmaya devam ederken yeni detaylar da ortaya çıktı. Olay sonrası evde saatlerce inceleme yapan polis ekipleri, yatak odasında uyuşturucu madde ele geçirdi. Olayı gerçekleştiren Özgür Nayman’ın ise uyuşturucu maddenin etkisinde olduğu ortaya çıktı. Şahsın ayrıca sinir krizi sonucu cinnet getirdiği düşünülüyor.

Beyoğlu'nda Cinnet Geçiren Şahsın Yatak Odasında Kokain Bulundu

GERİYE MUTLU ANLARINA AİT GÖRÜNTÜLER KALDI

Öte yandan aileler hakkında soruşturmaya devam eden polis ekipleri, şahsın ve eşinin aileleri arasında bir süre husumet olduğu, sık sık tartıştıkları, Özgür Nayman’ın çalışmaması ve uyuşturucu madde kullanması nedeniyle hem kendi ailesinde hem de eşinin ailesinde sorunlar yaşandığı bilgisine ulaşıldı. Olay sonrasında evin önüne gelen çiftin ailesinin ise birbirlerini suçlayarak tartıştıkları öğrenildi. Aile bireylerden geriye ise mutlu anlarına ait görüntüler kaldı.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir