Paz. Tem 21st, 2024

Erzurum’da Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için skandal ifadeler kullanan Üçler Döner’in sahibi Mustafa Atmaca tutuklandı.

Erzurum‘da Atatürk hakkında skandal ifadeler kullanan dönerci dükkanının sahibi Mustafa Atmaca sevk edildiği mahkemece tutuklandı.

Erzurum'da Atatürk'e hakaret eden dönerci tutuklandı

CANLI YAYINDA SKANDAL İFADELER KULLANDI

Erzurum‘da faaliyet gösteren dönerci dükkanının sahibi olan Mustafa Atmaca, “Hacı’nın yağ akımı” adı altında ‘Tiktok’ta açtığı 650 bin takipçisi bulunan sayfasında, canlı yayında bir takipçisiyle tartıştı. Mustafa Atmaca, tartışma sırasında “Sen gideceksin bizim toprağımız burası. Arabistan’a da savaşmaya gideriz. Bura da Yemen de Kudüs te bizim toprağımız. Siz İsrail’e gideceksiniz. Osmanlı kaybetmedi, laik denen köpekler kaybetti o toprakları. Laikliği getiren köpekler, onlar kaybetti” dedi.

Erzurum'da Atatürk'e hakaret eden dönerci tutuklandı

TUTUKLANDI

Atmaca’ya sözleri nedeniyle takipçileri büyük tepki gösterdi. Bunun üzerine Mustafa Atmaca, Atatürk’e hakaret ettiği suçlamasıyla Erzurum Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Atmaca çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Erzurum'da Atatürk'e hakaret eden dönerci tutuklandı

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir