Paz. Nis 21st, 2024

Bartın’da dün öğle saatlerinde kaybolan 12 yaşındaki kız çocuğunun aynı köyde yaşayan S.K. ve Ö.Ç. tarafından kaçırıldığını tespit eden jandarma, arama çalışması başlattı. Metruk binaya yapılan baskında, S.K. ve Ö.Ç. yarı çıplak şekilde kız çocuğuyla birlikte bulundu. Pedagog eşliğinde ifadesi alınan çocuk, 2 kişinin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi.

Bartın‘da, aynı köyde yaşadıkları 12 yaşındaki kız çocuğunu kaçırıp, kent merkezindeki bir metruk binada cinsel istismarda bulunan S.K.(61) ve Ö.Ç.(24) yarı çıplak şekilde jandarma tarafından yakalandı. 2 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

 

KIZ ÇOCUĞUNU KAÇIRDILAR

Bartın merkeze bağlı bir köyde oturan 12 yaşındaki kız çocuğu, dün öğle saatlerinde kayboldu. Kız çocuğunun babası, durumu jandarma ekiplerine bildirdi. Jandarma ekipleri yaptıkları araştırma sonucunda çocuğun aynı köyde yaşayan S.K. ve Ö.Ç. tarafından kaçırıldığını tespit etti.

METRUK BİNADA YARI ÇIPLAK HALDE BULUNDULAR

Jandarmanın çalışmasıyla şüphelilerin Çaydüzü Mahallesi’ndeki metruk bir binada olduğu tespit edildi. Dün akşam saatlerinde metruk binaya baskın yapıldı. Baskında, S.K. ve Ö.Ç. yarı çıplak şekilde kız çocuğuyla birlikte bulundu.

2 KİŞİ TUTUKLANDI

Çocuk, pedagog eşliğinde alınan ifadesinde, 2 kişinin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu söyledi. Gözaltına alınan S.K. ve Ö.Ç. jandarmadaki işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir